Srpen 2011

Návrat do reality? Tak toho se nedočkáte!

14. srpna 2011 v 19:17 | Envy |  Vylezlo z Černé díry
Realita. Co to je? Pro Vás vše na co si vzpomenete, pro mě? Kus Vašeho světa, který se mi nepředstavitelně hnusí, stejně jako Vy. No, možná si to s Váma ještě rozmyslim.
Vaše realita, domovy, práce, ba dokonce i Vaše pocity jsou mi ukradené. Ale nevěšte hlavy, někoho tyto věci určitě zajímají, třeba ty co si míní na vás něco přivydělat. Vy si žíjte spokojeně napříč svým světem a já si zase budu žít ten svůj život ve svém světě, ale pozor já si ho budu žít pouze vertikálně.
A nekoukejte na mě jako na blázna, po dlouhém snažení mě jako kosmonauta vystřelili do vesmíru. Černého, prázdného, miloučkého vesmíru, ve kterém věčně neoxidujete. Tak aby bylo jasno, přeci jen pořádek dělá přátele, ale to my stejně nebudem, Země a všechno na ní je Vaše a to, co se se potlouká kdekoliv v utrobách vesmíru je moje. A pomalu ale jistě se zde zabydluji, a to že se vrátím zpátky mi příjde jako jedna z největších absurdit Vašeho světa. Já si pěkně zůstanu tam, kde jsem a budu se pěkně z výšky smát Vaším ideím, snahám i snům, a budu si poklidně žít ty svoje, ale daleko od Vás.
Už se mi povedlo popřít společné bydliště, teď jen popřít to, že jsem stejně jako Vy člověkem. Budu se vysmívat Vaší nadutosti, povrchnosti a sobeckosti, avšak já nebudu jiná. Ač se budu jakkoliv víc snažit stále budu stejná jako Vy. A tohle mě žere i tak daleko od všech lidí. Přeci jen jak řekl někdo slavný, škoda že už dávno mrtvý; Jsem také člověk a nic lidského mi není cizí.
Ale návrat i přesto nepřipadá v úvahu, pak by jsem se ztratila v davu lidí a teprv pak by bylo vidět jak moc stejná jsem jako Vy, Vaší realitě se budu i nadále raději jen vysmívat...