Nebudu to jíst neb večer plný zvratů, zrad a paprik

26. července 2012 v 22:08 | Envy |  Vržena katapultem
Né! Nebudu! Auuaa!...
Nechápu, proč musí vařit jídlo, který krom jednoho z nás nikdo nejí. A nepřemluvíte mě. Určitě to je zrada, pomsta nebo meziplanetární spiknutí.
To snad radši pudu a uvařim si toho otravnýho pošťáka, co na mě tak divně kouká. Jen váhám jestli bude lepší na cibuli nebo na smetaně. To je opravdové dilema. Možná by byl nejlepší pečený a nadívaný letákama. Chjo, vidíte jek mě skazila Envy?!? Bez ní by mě tohle nenapadlo. Teď mě tak napadá, to ty jsi chtěla udělat tohle jídlo, tenhle oběd... Tys to celý bez keců snědla... A ty sis ještě přidávala... Ty si se proti mě spikla?!?
To ti nezapomenu, máš to u mě schováný. Ale ty spolíháš na to, že se tě bojim... Ale tebe by se nebál jedině blázen a člověk bez sebemenšího pudu sebezáchovy. Lituju těhle lidí, těch co se s tebou přátelsky začnou bavit a vůbec netušej, co ti začíná šrotovat tvou šílenou hlavou.

Tak sníš to?
Ne.
Proč?
Protože to není normální.

Protože kdyby to bylo normální, tak je to všechno úplně jinak. A kdyby někdo, kdokoliv v tomhle zvrácenym vesmíru chtěl a měl v úmyslu, aby normální lidi na týhle veliký planetě jedli plněný papriky, tak by zařídil, aby tak rovnou rostli.
Vám nepříjde divný strkat do papriky mletý maso s rýží? Není to normální, ani maso s rýží v malých uplácaných kuličkách není normální. Prostě ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama