Ona pije?... Ona je gurmán...

18. srpna 2013 v 21:27 | Envy |  Vržena katapultem

Poslední dobou nám tu nějak přibývají články pouze do Vržena katapultem... nu což, náš život je epický a my máme potřebu ho popsat...

Občas to ani možná není tak epické jako spíš absurdní, vlastě to popisuje náš život líp než epické, ikdyž to je to taky. Člověk si v klidu sedne vedle podobnou existenci a kochá se přírodou. Kochá se zapadajícím sluncem, rozkvetlými irisy, cvrdlikajícími ptáčky, všude kolem poletují včelky, zlatavé paprsky se proplétají mraky, které ten večer nenesly ten zlomyslný déšť a zjišťuje, že ho to prostě netankuje.

Tak ti řeknu Velbloude, proč všichni říkají ať si na chvíli sednu a kouchám se krásou okolo?? Takový sra*ky...
Drž pec, mám v oku beton...

Pokud ten okamžik měl jakoukoliv idiličnoust, kterou jsem nevnímala, tak v tom jednom betonovém okamžiku všechna chcípla. A to do posledního zaflusanýho zbytku. Prostě vysvětlete mi, proč se zastavit a kochat? V dnešní době zastavit se znamená dát svému okolí povážlivou šanci Vás sprovodit ze světa. Já se kochám za pochodu, kochám se učebnicovými příklady bídných existencích, kterých pluje po chodnících všech měst jako bludní holanďani víc než dost. Kochám se jejich bizardními životy a kochám se svým vlastním životem, tak že dýchám a setrvávám v běhu. To je moje oda života, dusot mého srdce, které překotně skáče v rytmu zběsílého dechu, který vyluzují mé plíce stále hlubšími nádechy. Ten život lapu a pohlcuji do svých plic a nemíním ho vydat nazpět nebudu se ani dělit.

Stejně jako se nedělí o nic z toho, co vdechla, Envy. Ale u ní se možná pletu. Ona to nějak prostě nedokáže, nedokáže jít naprosto bezohledu na druhé, tak trochu přes mrtvoly. Prostě ne, na to bere až příliš velký ohled na druhé, nedokáže si vzít to, co si může bez nejmenší výčitky naprosto právoplatně nárokovat. Prostě je na ostatní příliš hodná, co hůř sama si to neuvědomuje, nevidí, co to s ní dělá. Navíc o tom ani s nikým nemluví, nikdy o tom ani nepípla, ale my to na ní vidíme.
Ale toto se nese v příliš vážném tónu, v tónu na který přávě nemám ani trochu sil. Přeci jen jsem prázdninama znavený člověk... i s nějakou spisovností mi vlezte na záda.

Kolem prolít hlouček nějakých kluků o hodně vyšších a o něco málo starších než my. Po chodníku vláli tempem splašenýho stáda hrochů, honících se za sáčkem chipsů, přičemž slabší kusy stáda byli vlečeni nějakou zvláštní setrvačností, která se vymyká jevům přirodní fyziky.

Ten Voltaire byl ale debil, ti řeknu vole, prostě jako musel vymyslet tu zasranou Faradayovu klec.
Ty vole, nemyslel to Newton?!?

Tak koukám, že jednooky je mezi slepými králem, alespoň uved fyzika...
Já bych řekla, že tohle je ideální exemplář na lobotomii vrtačkou.

Ty vole, slyšels to? Ty holky asi sou na řemeslech...

Oh ano, já studuji na zedníka, zde přítomná kolegině Envy se už nějakou dobu učí na truhláře... no a Velbloud ten na nějaké učení zanevřel už tuplem, již několik let se živí jako hrobař. Aneb ve světe kvete inteligence do závratných výšin *podívá se pod nohy, jestli náhodou nějakou nezašlápla*
Krom přemnožené populace pseudogeniú mě rozčilují i další věci. Konkrétně malé slečinky, ploché jak runway, ovšem řádně zmalované jako na karneval v Riu de Janeiru, co si myslí, že nás všechny mají na háku jen proto, že jsou o půl metru vyšší díky kilometrovým podpatkům a že jsouo tolik "kůl" díky asi tak tuně make upu...
Natož pak, když se tohle všechno v nich skloubí a přitáhnout na oslavu, kde jim jejich matka, a za to jí uctívám, zakáže se opít.
A tak člověk s úsměvem usedne za stůl a ignoruje nenávistné provrtávání pohledem oné slečinky. Které se o to víc přivostří, potom co vám kamarád přinese skleničku a vy si míníte legálně debužírovat. Vrcholem večera se ovšem stane přes celou místnost "šeptem" pronesená věta za doprovodu vztyčeného ukazováčku mířícího na vás.

Ona pije??
Ona je gurmán... *opáčí kamarád vedle mě a znalecky připíjí slečince na zdraví*

Netrvalo ani půl hodiny a naše oblíbenkyně vyburcovala svou matku k cestě domů... Hmm, čím to asi bude... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama