Býti sám sobě travičem...

7. března 2014 v 18:09 | Envy |  Tříbodový hod na odpadkový koš

Envy je nemocná? Envy je nemocná? Envy zahájila léčbu! Sama...
Ale pamatujte si, že Vás měla ráda...
Aneb když se někdo cítí být "nachcípán", ale nesmí jít k doktorce... Ne ne, ta by zase doporučila být nejméně čtyři dny v posteli a to by opravu nešlo. Natož pak, když se Envy chystá o víkendu děsit společnost svou přítomností. Zároveň jí to ale příjde natolik závažné, že to nemůže nechat bez povšimnutí...
A tak započala domácí léčba, dle její vlastní, možná smrtící, receptury...
Možná se tážete v čem spočívá ten trik, stát se sám sobě travičem? Inu, je to opravdu jednoduché. Zvláště pak pokud si jako Envy řeknete, že chcete s nadcházející chřipkou totálně zatočit. Tedy jednoduše řečeno, léčba bude mít totální následky. Otázkou je zda pro Vás nebo pro chřipku.
Bez dlouhého hloubání a dloubání tedy prošmejdila barák od komína po základy a stanovila základní body svého lékařského postupu.
Krok první: vypít svůj čaj od snídaně a udělat si nový opravdu teplý, k tomu ještě to musí být nějaký druh, který jak sama řekla, jí příjde jako "prohřívací".
Krok druhý: potom co si opařila jazyk čajem, nalezla něco, co se tvářilo jako vitamín C... A jelikož Envy nerada věci cucá, došla si udělat šťávu, čaj už raději neriskovala, a vitamínovou pilulku spolkla. Přeci jen jak sama řekla: musí to mít přeci stejný efekt.
Krok třetí: dojíst jablko od svačiny.
Krok čtvrtý: vzít si ještě jedno jablko, teď už né od svačiny.
Krok pátý: dát si růžový prášeček nejmenované značky.
Krok šestý: vypít teď už opět studený čaj.
A pokud se nepletu, na závěr se Envy ještě pomodlila, aby tutu domácí léčbu přežila.

Na samý konec tohoto článku s tématem, o kterém se normálně vůbec nemluví, bych chtěla upozornit, aby žádný člověk, poločlověk ani nečlověk na této planetě nezkoušel tento léčebný postup. Už jen z toho důvodu, protože uplynula příliš krátká doba, než abychom mohli zaručeně potvrdit, že Envy stále ještě žíje...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 i r i s i r i s | Web | 7. března 2014 v 19:35 | Reagovat

Tak ti velice přeji, aby ses uzdravila. Tvůj plán zní podobně jako mé plány při nachlazení - myslím, že to zase tak nebezpečné nebude.
Máš to moc hezky napsané. Tak příjemné léčení a víkendové děšení společnosti.

2 Envy Envy | Web | 7. března 2014 v 19:46 | Reagovat

Děkuji.
Jsem velmi ráda, že někdo má stejné nápady.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama