Dneska si asi nedám pokoj

22. prosince 2014 v 22:03 | Envy |  Vržena katapultem
Možná jsem se rozhodla pokoušet štěstěnu, ale oxiduji si zde na svém blogu znovu a opět se podvědomě děsím, že mě načapá karmánový systém, který stále řádí.
Ale což.
Nejdřív jsem si říkala, že nebudu trapná a tyhle žvásty už jsem dneska nebudu psát, ale tohle je můj svět a můžu si tu dělat, co chci.
Takže.
Ne, Vevíne vlez mi na hrb. Co sis zavařil, to si taky vyžehli. Všichni mužský jsou stejný a už mě začínaj neskonale iritovat, na což jsem si tedy myslela, že budu mít dostatek času ve značně pokročilejší věku. Ale pánové se mě nejspíše snaží přesvědčit o opaku. Vážně Vám děkuju.
A ty Kozo, jestli jsi na něj vážně tak naštvaná, jak líčíš, řekni to jemu, třeba se mu rozsvítí, neb já s tím nic dělat nehodlám. A jestli mě míníte oba jen štvát, tak vás vůbec nemusím poslouchat respektive číst a můžu dělat spoustu užitečnějších věcí. Třeba balit ty dárky.
A jo, mám pro vás oba dárek a ne, nejsou ještě zabalený a nechte mě být.
A vůbec pořád jste vyzvídali, co chci já. Nu dobrá, řeknu vám to, ale možná bych přes tohle spoléhala raději na Ježíška, sice Koza líčila, jak by chtěla unášet lidi pomocí omamných látek, ale to bych tu raději nerozebírala, ale přeci jen...
Ano, nepustilo mě to... chci k Vánocům Antonyho, rok co rok čekám, že se bude válet pod stromečkem a ono nic. Já už vážně nevím, jak víc po lopatě to tomu Ježíškovi napsat.
Ale tak třeba je možná, že zrovna Antonyho chce pod stromeček víc lidí, třeba je putovní a na mě se ještě nedostala řada...
Ale tak na Chestera zas takový fronty bejt nemůžou, ne?
Tak aspoň jeho. Pod stromeček.
A budu spokojená.
Jako fakt.

A nebo aspoň ať někdo zařídí, ať zase přijednou sem. To by snad bylo v rámci možností, zařídit šňůru po Evropě s návštěvou ČR, ne?
Koncert jednoho nebo druhýho nebo nejlépe obou by mi stačil, já bych se uskromnila. Teda pod podmínkou, že bych dostala i lísky. Jelikož Envy je na takovýhle věci chudá.
No tak, Ježíško...!


PS: to s Ježíškem je samozřejmě recese. I když... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama