Vlastně tu vůbec nemám být...

22. prosince 2014 v 17:10 | Envy |  Vržena katapultem
Možná to zní víc depresivně než ve skutečnosti je. Neb nenechte se zmást názvem, jedná se pouze o další report předvánočních plků zmučené Envy.
Hned na začátek bych řekla, vlastně Vás všechny spíš varovala... Prosím vás, nechoďte do města! Vůbec, ikdyby já nevím co... nechoďte tam! Je to pro Vaše dobro. Jelikož vím, co mluvím. Dnes ráno jsem se vzbudila a rozhodla se zažehnat vybuchující krizi nedosehnaných dárků. Sice se podařilo, ale byla jsem málem ušlapána, málem jsem přišla o nervy a sebralo mi to asi i ty poslední zbytky skomírající vánoční nálady. Nemohli bychom ty Vánoce přeložit na leden?
Ne? Tak ne, no...
Takže jsem sice jednu věc z vybuchovacího seznamu vyškrtla, ale přidalo se jich asi bambilion dalších. Výborné.
Čímž se dostávám k tomu, že bych tu vůbec neměla být a psát tohleto. Jelikož kdyby jistý karmánový systém, co se mnou žije pod střechou, zjistil, co právě teď dělám, nejspíš bych se nedožila dalšího rána. Ano, věci se tváří velmi pozitivně.
A protože karmánový systém dnes opravdu řádí, rozhodla jsem si zajistit si své zdraví pomocí sluchátek na hlavě.
A ne, koledy se stále nekonají. Zkoušela jsem si pustit A Little Jazz Mass a vypnula to po první minutě. Nějak jsem z toho začla být agresivní. Takže myslím, že letošní Vánoce budou ve znamení LP.

"...And tell them I was alone.
Oh tell me I am the only one
and there's nothing left to stop me..."
LP, I'll Be Gone

Ne, nic mě nezastaví, nic mě nedonutí sundat si dneska sluchátka. Ok, karmánový systém to možná zvládne. Ale jinak nikdo. To jen tak pro pořádek. Pozítří Vánoce... pggvlpch... myslím, že určitý věci jsou za trest.
Vlastně bych tu tedy neměla vůbec být, natož něco psát a hlavně dělat spoustu blbovin okolo, které právě dělám. Sakra.
A tak jsem se z nudy nebo snad i něčeho jiného rozhodla, že si najdu novou tapetu... Prosím vás, nese*te mi růžovou k LP. Slabší povahy jako já by to nemuseli rozdejchat.
Karmánovej systém se rozhod, že mi dá kaktusy do krabice pod postel. Fakt díky, jako by nestačilo , že Tim chcípn*l. Dneska se mi chce hvězdičkovat i úpl*ě normální věc*.
A pořád ještě nevím, co mám dělat s tím převařeným salkem...
Upřímně řečeno už ani nevím, kde to má hlavu a kde patu, lítám z levého do pravého, od blbosti k blbosti a stejně přemýšlím o úplně jiných věcech než bych měla. A hlavně práce, kvůli které jsem si zapla ntbook, stojí. A já si radši jdu dát svačinu.
A pro jistotu mě teď začne atakovat i druhej karmánovej systém s tím, že jsem protivná. Tak pardon, že každej den nejsem Ferda mravenec.
No asi bych měla raději pro dnešek skončit.
Envy, zmatená, naštvaná a začínající nesnášet Vánoce

PS: Bude ze mě Grinch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama